Čas na serveru 00:29:38

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

Soška čínské tanečnice

  •  / Soška čínské tanečnice / Ludvík Kuba

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

zobrazeno: 2311x

Vyvolávací cena:

94 000

Příhozy: 92