Čas na serveru 10:11:28

Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice

Id: 220306

Soška čínské tanečnice

  •  / Soška čínské tanečnice / Ludvík Kuba

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu

zobrazeno: 3484x

Vyvolávací cena:

94 000

Příhozy: 92