Čas na serveru 05:07:58

Ludvík Kuba
U kostela

Id: 224104

U kostela

  •  / U kostela / Ludvík Kuba
  •  / U kostela / Ludvík Kuba
  •  / U kostela / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 40 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, vzácná raná práce, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:

20 400