Čas na serveru 02:16:47

Ludvík Kuba
V Mostaru

Id: 291704

V Mostaru

  •  / V Mostaru / Ludvík Kuba
  •  / V Mostaru / Ludvík Kuba
  •  / V Mostaru / Ludvík Kuba

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,2 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1976x

Vyvolávací cena:
2 800

10 001