Čas na serveru 01:51:29

Ludvík Kuba
V náručí

Id: 270304

V náručí

  •  / V náručí / Ludvík Kuba
  •  / V náručí / Ludvík Kuba
  •  / V náručí / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 55 x 45,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3480x

Vyvolávací cena:

10 000