Čas na serveru 10:54:01

Ludvík Kuba
V rozkvetlém parku

Id: 155517

V rozkvetlém parku

  •  / V rozkvetlém parku / Ludvík Kuba

olej/plátno/karton, rozměr 43,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2161x

Vyvolávací cena:
8 000

31 000