Čas na serveru 21:54:06

Ludvík Kuba
Vesnička v údolí

Id: 192101

Vesnička v údolí

  •  / Vesnička v údolí / Ludvík Kuba

olej/lepenka, rozměr 25 x 32 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2684x

Vyvolávací cena:

23 000