Čas na serveru 02:14:09

Ludvík Kuba
Vesnický kostelík

Id: 145506

Vesnický kostelík

  •  / Vesnický kostelík / Ludvík Kuba

olej/lepenka, rozměr 30 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

19 100