Čas na serveru 23:16:28

Ludvík Kuba
Z Balkánu

Id: 2034

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu / Ludvík Kuba
  •  / Z Balkánu / Ludvík Kuba
  •  / Z Balkánu / Ludvík Kuba

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3509x

Vyvolávací cena:

4 700