Čas na serveru 01:24:29

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

Zátiší s hyacintem

  •  / Zátiší s hyacintem / Ludvík Kuba

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4019x

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Příhozy: 84