Čas na serveru 19:13:33

Ludvík Kuba
Zátiší s lampou

Id: 232803

Zátiší s lampou

  •  / Zátiší s lampou / Ludvík Kuba

olej/lepenka, rozměr cca 37 x 44 cm, značeno uprostřed dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:

32 000