Čas na serveru 16:40:06

Ludvík Vacátko
Koně

Id: 189108

Koně

  •  / Koně / Ludvík Vacátko
  •  / Koně / Ludvík Vacátko
  •  / Koně / Ludvík Vacátko

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1161x

Vyvolávací cena:

18 000