Čas na serveru 16:03:08

Ludvík Vacátko
Koně při odpočinku

Id: 281602

Koně při odpočinku

  •  / Koně při odpočinku / Ludvík Vacátko

olej/karton, rozměr 60 x 73 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce prohnutý karton

zobrazeno: 1589x

Vyvolávací cena:

37 000