Čas na serveru 07:07:48

Ludvík Vacátko
Konvolut tří kusů

Id: 181029

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Ludvík Vacátko

kombinovaná technika, velikost pasparty cca 30 x 42 cm, rozměr výřezů různý, nesignováno, jména autora na paspartách, jedná se o studie k větším obrazům, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

8 200