Čas na serveru 03:59:23

Ludvík Vacátko
Mladí hřebci v Kladrubech

Id: 6901

Mladí hřebci v Kladrubech

  •  / Mladí hřebci v Kladrubech / Ludvík Vacátko

olej/karton, rozměr 38,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, značně otřená malba, původní rám, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:

17 200