Čas na serveru 04:39:06

Ludvík Vacátko
Na koni

Id: 88808

Na koni

  •  / Na koni / Ludvík Vacátko
  •  / Na koni / Ludvík Vacátko
  •  / Na koni / Ludvík Vacátko
  •  / Na koni / Ludvík Vacátko
  •  / Na koni / Ludvík Vacátko

olej/karton, rozměr 54 x 46 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1251x

Vyvolávací cena:

9 500