Čas na serveru 09:07:17

Ludvík Vacátko
Plavení koní

Id: 1490

Plavení koní

  •  / Plavení koní / Ludvík Vacátko

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4901x

Vyvolávací cena:
4 800

39 333