Čas na serveru 03:54:20

Ludvík Vacátko
Setkání

Id: 1864

Setkání

  •  / Setkání / Ludvík Vacátko
  •  / Setkání / Ludvík Vacátko
  •  / Setkání / Ludvík Vacátko

olej/plátno, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:

15 000