Čas na serveru 22:54:41

Ludvík Vacátko
Srna se srnčaty

Id: 354002

Srna se srnčaty

  •  / Srna se srnčaty / Ludvík Vacátko

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, věnování na zadní straně, stav viz foto

zobrazeno: 1230x

Vyvolávací cena:

30 000