Čas na serveru 00:06:23

Ludvík Vacátko
V chvatu

Id: 433901

V chvatu

  •  / V chvatu / Ludvík Vacátko
  •  / V chvatu / Ludvík Vacátko
  •  / V chvatu / Ludvík Vacátko

olej/plátno, rozměr 190 x 220 cm (POZOR! VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT!), rozměr s rámem 207 x 237 cm, značeno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, publikováno ve Zlaté Praze roku 1917 na str. 200

zobrazeno: 6281x

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

Příhozy: 49