Čas na serveru 08:20:49

Ludwig Sckell
Na cestě

Id: 250401

Na cestě

  •  / Na cestě / Ludwig Sckell
  •  / Na cestě / Ludwig Sckell
  •  / Na cestě / Ludwig Sckell

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2707x

Vyvolávací cena:
3 800

16 500