Čas na serveru 11:56:25

Ludwig Sckell
Romantická krajina

Id: 2423

Romantická krajina

  •  / Romantická krajina / Ludwig Sckell

olej/plátno, rozměr 84 x 64 cm, signováno vlevo dole, drobně poškozená malba, značně otlučený rám, původní stav

zobrazeno: 2891x

Vyvolávací cena:

27 300