Čas na serveru 10:48:13

Luisa Černovická
Kytice

Id: 198301

Kytice

  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:
1 800

7 500