Čas na serveru 22:24:30

Luisa Černovická
Kytice

Id: 1258

Kytice

  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátno lehce protlačené, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2423x

Vyvolávací cena:

2 800