Čas na serveru 13:22:27

Luisa Černovická
Kytice

Id: 12602

Kytice

  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická
  •  / Kytice / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2275x

Vyvolávací cena:
1 200

4 900