Čas na serveru 14:07:03

Luisa Černovická
Slunečnice

Id: 150805

Slunečnice

  •  / Slunečnice / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 1670x

Vyvolávací cena:
3 800

4 100