Čas na serveru 06:26:35

Luisa Černovická
Z českých luhů

Id: 2102

Z českých luhů

  •  / Z českých luhů / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis, volné v rámu, drobné oděrky na rámu, malba mírně zaprášená, původní stav

zobrazeno: 2386x

Vyvolávací cena:
1 800

3 700