Čas na serveru 02:50:27

Luisa Černovická
Z českých luhů

Id: 12603

Z českých luhů

  •  / Z českých luhů / Luisa Černovická

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2620x

Vyvolávací cena:
1 400

5 588