Čas na serveru 09:08:36

Lutobor Hlavsa
Akt

Id: 354805

Akt

  •  / Akt / Lutobor Hlavsa
  •  / Akt / Lutobor Hlavsa
  •  / Akt / Lutobor Hlavsa

tužka/papír, rozměr listu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 1348x

Vyvolávací cena:

10 000