Čas na serveru 12:28:10

Lutobor Hlavsa
Akt

Id: 464101

Akt

  •  / Akt / Lutobor Hlavsa
  •  / Akt / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 73 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 887x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 72