Čas na serveru 12:39:59

Lutobor Hlavsa
Atentát na Maneta

Id: 1203

Atentát na Maneta

  •  / Atentát na Maneta / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 83,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 1976, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2643x

Vyvolávací cena:

21 000