Čas na serveru 12:37:58

Lutobor Hlavsa
Benátčanka

Id: 1311

Benátčanka

  •  / Benátčanka / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 3246x

Vyvolávací cena:
4 900

15 500