Čas na serveru 09:57:31

Lutobor Hlavsa
Benátky

Id: 328402

Benátky

  •  / Benátky / Lutobor Hlavsa
  •  / Benátky / Lutobor Hlavsa
  •  / Benátky / Lutobor Hlavsa
  •  / Benátky / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 21,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, v obraze lokální protlačenina, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1338x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 50