Čas na serveru 13:55:54

Lutobor Hlavsa
Dívka s kloboukem

Id: 121703

Dívka s kloboukem

  •  / Dívka s kloboukem / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 4126x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 83