Čas na serveru 13:56:37

Lutobor Hlavsa
Dvojportrét

Id: 284001

Dvojportrét

  •  / Dvojportrét / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 5046x

Vyvolávací cena:

26 000