Čas na serveru 04:29:35

Lutobor Hlavsa
Egypťanky

Id: 354802

Egypťanky

  •  / Egypťanky / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 977x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 73