Čas na serveru 13:52:07

Lutobor Hlavsa
Figury I.

Id: 360502

Figury I.

  •  / Figury I. / Lutobor Hlavsa

olej/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:

4 600