Čas na serveru 18:02:59

Lutobor Hlavsa
Figury II.

Id: 360503

Figury II.

  •  / Figury II. / Lutobor Hlavsa

olej/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 759x

Vyvolávací cena:

4 300