Čas na serveru 13:49:12

Lutobor Hlavsa
Figury III.

Id: 360504

Figury III.

  •  / Figury III. / Lutobor Hlavsa

olej/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 471x

Vyvolávací cena: