Čas na serveru 13:51:25

Lutobor Hlavsa
Karneval

Id: 733

Karneval

  •  / Karneval / Lutobor Hlavsa
  •  / Karneval / Lutobor Hlavsa
  •  / Karneval / Lutobor Hlavsa
  •  / Karneval / Lutobor Hlavsa
  •  / Karneval / Lutobor Hlavsa

olej/papír, rozměr malby 37 x 30 cm, signováno vpravo dole Lutobor Hlavsa, datováno 85, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav viz foto

zobrazeno: 3372x

Vyvolávací cena:

7 500