Čas na serveru 13:31:25

Lutobor Hlavsa
Na dostizích

Id: 354801

Na dostizích

  •  / Na dostizích / Lutobor Hlavsa

olej/dřevěná deska, rozměr 52,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 69