Čas na serveru 07:36:12

Lutobor Hlavsa
Na výstavě

Id: 212001

Na výstavě

  •  / Na výstavě / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobná poškození v malbě

zobrazeno: 2669x

Vyvolávací cena:
3 800

44 445