Čas na serveru 09:46:26

Lutobor Hlavsa
Obraz

Id: 328403

Obraz

  •  / Obraz / Lutobor Hlavsa
  •  / Obraz / Lutobor Hlavsa
  •  / Obraz / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 20 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1359x

Vyvolávací cena:
3 800

40 000