Čas na serveru 13:08:00

Lutobor Hlavsa
Přívěsek

Id: 328401

Přívěsek

  •  / Přívěsek / Lutobor Hlavsa
  •  / Přívěsek / Lutobor Hlavsa
  •  / Přívěsek / Lutobor Hlavsa

olej/deska, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, v obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1413x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 64