Čas na serveru 13:12:23

Lutobor Hlavsa
Sedící akt

Id: 354804

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Lutobor Hlavsa

tužka/papír, rozměr ve výřezu 54 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 403x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600