Čas na serveru 12:58:43

Lutobor Hlavsa
Sochy

Id: 360501

Sochy

  •  / Sochy / Lutobor Hlavsa
  •  / Sochy / Lutobor Hlavsa
  •  / Sochy / Lutobor Hlavsa

uhel/papír, rozměr cca 152 x 54 cm, značeno v ploše, chráněno plexi, rámováno, sestaveno ze dvou kusů, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 3247x

Vyvolávací cena:

4 800