Čas na serveru 12:58:40

Lutobor Hlavsa
Van Eyckovo okno

Id: 482501

Van Eyckovo okno

  •  / Van Eyckovo okno / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, vystaveno v Alšově jihočeské galerii na výstavě Skutečnost a iluze v roce 1993, přiložena kopie listů z katalogu

zobrazeno: 9505x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 64