Čas na serveru 08:28:21

Lutobor Hlavsa
Volba Krásy v Louvre

Id: 59603

Volba Krásy v Louvre

  •  / Volba Krásy v Louvre / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 7295x

Vyvolávací cena:

28 000