Čas na serveru 16:57:52

Lutobor Hlavsa
Žena v klobouku

Id: 307402

Žena v klobouku

  •  / Žena v klobouku / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr ve výřezu 43,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo uvede v katalogu viz foto

zobrazeno: 3378x

Vyvolávací cena:

30 100