Čas na serveru 12:51:47

Lutobor Hlavsa
Zrcadlo

Id: 360001

Zrcadlo

  •  / Zrcadlo / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcadlo / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcadlo / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcadlo / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1780x

Vyvolávací cena:
4 800

61 000

Příhozy: 70