Čas na serveru 12:32:26

Lutobor Hlavsa
Zrcátko

Id: 115301

Zrcátko

  •  / Zrcátko / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcátko / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcátko / Lutobor Hlavsa
  •  / Zrcátko / Lutobor Hlavsa

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2296x

Vyvolávací cena:
4 900

8 000